Králův dvůr - bydlení pro Vás

O projektu

O developerském projektu 
Králův Dům
     
Mimořádné místo v této lokalitě orientované na jižním lánu, v mírně svažitém či rovinatém terénu. Okolní zástavba je vzácně vkusná. Levínský vrch najdete na souměstí měst Králův Dvůr a Beroun.
  

Po dálnici D5, která bývá téměř bez dopravních komplikací, je hlavní město Praha dostupné cca 15 minut. U rezidenčního projektu vila domů se v pěší vzdálenosti nalézá autobusová zastávka s přímými linkami do Prahy.

Terminál vlak a bus, MHD na metro Zličín a Nové Butovice, kompletní zdravotní péče specialistů v místí poliklinice i nemocnici, několik základních i mateřských škol, sportoviště, cyklostezky, aquapark, supermarkety, multifunkční kulturní centrum

Nespočet možností jak trávit volný čas a dlouhý výčet památek prezentuje golfové hřiště Karlštejn, hrad Křivoklát, zámek Hořovice, in-line dráhy, cyklostezka českých králů, sportoviště a koupaliště se zooparkem.   Čistá příroda okolí v několika chráněných krajinných oblastech zajišťuje zdravý život pro Vás a Vaši rodinu.

    
        

Hlavní přednosti projektu

 

- dům dle vlastních představ

- rodinný dům o dispozice 4kk nebo 5kk

- užitná plocha cca 140 m2 s parkovacím místem

- vlastní pozemek pro předzahradku o rozloze 150 m2 
- situovaného do žádané lokality Levínský vrch nebo Na Lucberku

- komfortní a bezpečné bydlení s prostorem pro aktivity na vlastní předzahrádce – grilování, pískoviště, bezpečné hraní dětí

- flexibilní financování, kompletní hypo servis 
- výhodná poloha pro dostupnost Prahy 

 

Systém vytápění a příprava TUV

Systém vytápění a příprava TUV je řešena v jednotlivých bytech vila domu projektu tou nejlepší a nejvýhodnější cestou, a to samostatnými kondenzačními plynovými kotli. Díky této investici developera má budoucí vlastník možnost využívat ve svém bydlení moderní technologii vytápění, což hraje důležitou úlohu nejen při nákladech na vytápění, ale také při klimatických změnách. 
Klienti se velmi často dotazují na náklady související s vytápěním, je to pro ně důležité, že si sami mohou ovlivňovat náklady na topení!