Králův dvůr - bydlení pro Vás

O společnosti

O společnosti
Králův Dům s.r.o.
 

Developerská společnost se specializuje právě na rodinné bydlení, umí nabídnout mladým rodinám kvalitní život ve vlastních bytových jednotkách s dostupností veškeré občanské vybavenosti nejlépe v samotném bytovém komplexu. Specifikem jsou vysoké standardy použitých materiálů, moderní design projektantů a architektů. Osobitý přístup ke klientům a individuální řešení jejich zvláštních požadavků souvisejících s finální podobou bytových jednotek je samozřejmostí klientského servisu. Prodejem bytových jednotek zájem developera o klienta nekončí. V proběhnuvších realizovaných projektech developer zajišťuje následnou správu bytových jednotek, záruční a po-záruční servis a případné opravy. 

Králův Dům s.r.o.

Našich Mučedníků 972

267 51 Zdice

tel.: 608 150 110

 

Jsme developerská společnost působící v oblasti Libereckého kraje, v oblasti atraktivní obce Šestajovice v okrese Praha východ. Náš tým, špičkový odborníci, na které si můžete spolehnout. Profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti na českém trhu nemovitostí nám umožňuji poskytovat služby na nejvyšší úrovní.

Již od roku 2003 nabízíme atraktivní bydlení v Šestajovicích u Prahy v blízkosti Klánovického lesa. Nově budovaný komplex se nachází 15 min. Od konečné metra Černý most a nabízí celkem 200 nových cihlových bytů a 14 obchodů k prodeji do osobního vlastnictví. Součástí obytného komplexu je také několik obchodů, které nabízíme k pronájmu.

   
     

Developerský projekt Bydlení Šestajovice

Výstavba dvou bytových domů se nachází v místě areálu č.p.35 v obci Šestajovice, k.ú. Šestajovice. V areálu stojí několik již dokončených budov (bytových domů), ve kterých proběhla rekonstrukce a výstavba a slouží pro bydlení.

K dnešnímu dni jsou obě etapy bytových domů úspěšně zkolaudovány a z 90% rozprodány.

Dali jsme dohromady kvalitní tým lidí, kteří jsou skutečnými odborníky v oblasti realit. Pečlivý výběr a rotace vedoucích pracovníků umožňuje najít optimální cestu řízení společnosti.

                                 
                        

Developerský projekt Nové Bydlení Šestajovice

 

Nový projekt navazuje na úspěšnou výstavbu III.etapy projektu Bydlení Šestajovice. Součástí projektu je také řešení parkování.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní, komfortní a cenově dostupné bydlení v perspektivních regionech nedaleko Prahy. Řídíme se starou filosofií:      „Náš klient - náš pán“ a Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

                                                                 
                        
 

Developerská společnost se specializuje právě na rodinné bydlení. Společnost umí nabídnout mladým rodinám kvalitní život ve vlastních bytových jednotkách s dostupností veškeré občanské vybavenosti nejlépe v samotném bytovém komplexu. Specifikem jsou vysoké standardy použitých materiálů, moderní design projektantů a architektů. Osobitý přístup ke klientům a individuální řešení jejich zvláštních požadavků.

Jana Vynikalová - oddělení péče o klienty 

Pomohu Vám s jakýmikoliv dotazy ohledně Vašeho bydlení. 

Sjednám si s Vámi schůzku a nemovitost Vám sama představím. 

+420 608 150 110